Kapıdan Dışarıya Sarkmış İnsanlar

2013-09-08 00:50:00

Kapıdan dışarıya sarkmış en az beş insan var. Çavuşumu bekliyorum dediğinde sen mi o mu üst oluyor. Bu astsubayların astteğmenim demesi tam bir ibiliktir. Bu adamların çoğu, arada iyi adamlar çıkabilir ama biraz zorlamak gerekiyor, çok ilginç şekilde yaşıyorlar. Acayip kendine has münhasır olanlar var.

 

Tüm birimler 2 bölgeye dağılacak. Birine siz gidin diğerine onlar ama 81 12 gov negatif. Hepsini buraya yollamak gerekir. İkinci kulede bişeyler mi oluyor. Evet burada bişeyler oluyor ve kaçalım diye bağrışmalar da başlar. Sonra herkes koşuşur ve biri çıkar sakin olun asansör boşluğuna diyerek çığlık atar herkes oraya yönelir ve insanlar yıkılan şeylerin altında ezilirler. Etraf kararır ve kapkara oluverir.

 

Sonra görüntü bazıları için hepten kesilmiştir ama bazıları ise tekrar görmeye başlar karanlığı. Sonra kimse var mı diye bağırırlar ancak nafildir. O sırada kimse onlara yardım edemez. Fakat ümidini kaybetmeyeceksin asla. Anladın mı dostum. Devam edeceksin ki onlar seni elbette ki bulacaklardır. Ancak önce bazı yapılması gereken hazırlıklar vardır. Belki de ölenler onlardan daha rahat yerlerdedirler. Sıkıştım ve kötü durumdayım. bacaklarımı oynatamıyorum. Sen nasılsın çavuş. yaralandığımı sanmıyorum ama kıpırdıyamıyorum.

0
0
0
Yorum Yaz